PDF
nedelja, 15 oktobar 2017 23:38

MK: Pobede svih selekcija

kolaz15102017     Iza nas je izuzetno uspešna nedelja. Uz trijumfe oba seniorska tima, pobede svih mlađih selekcija dodatno su ulepšale vikend.
     Kadeti su u petak, na gostovanju u Pančevu, pružili odličnu igru i savladali Tamiš rezultatom 73:76. Već nakom prvog poluvremena naš tim imao je 15 poena prednosti. Kontrolisali su naši momci utakmicu sve do poslednjih nekoliko minuta kada domaćin uspeva da ublaži zaostatak ali ne i da napravi preokret. Na kraju zaslužena pobeda Kadeta koji u narednom kolu dočekuju PBC iz Bele Crkve. Tabela U16
     Više nego ubedljivu pobedu ostvarili su pioniri, na svom terenu, protiv Borca iz Starčeva. Prvo poluvreme odigrano je na visokom nivou, uz dobru odbranu, puno kontranapada i lepih poteza. Stečenu prednost od 30 poena razlike, gosti uspevaju da umanje u trećoj deonici ali je poslednja opet pripala našem timu pa je rezultat na kraju glasio 94:58. Sledećeg vikenda pioniri gostuju u Pančevu ekipi Kris Kros. Tabela U14
     Mlađi pioniri, u svojoj prvoj prvenstvenoj utakmici, ugostili su Spartak iz Subotice i slavili pobedu rezultatom 50:30. Zahvaljujući velikoj borbenosti, savladan je kvalitetan protivnik. Naš tim imao je prednost od početka a utakmica je odlučena u poslednjoj deonici koja je završena rezultatom 13-3. Mlađi pioniri narednog vikenda putuju u Apatin. Tabela U12
     Svoje takmičenje počeli su i Minibasketaši. Selekcija Omladinca (U11) ostvarila je pobedu na svom terenu nad ekipom Pinka iz Šimanovaca. Drugo kolo minibasketaši igraju u Rumi. Utakmica prvog kola selekcije Dunav (U10) je odložena a u drugom kolu ova selekcija dočekuje Staru Pazovu. Tabela Minibasket lige