header
nedelja, 22 april 2018 21:04

Seniori pobedom završili sezonu

omlkk18     U poslednjem, 26.kolu, Prve regionalne lige Sever, Omladinac je na svom parketu savladao Kris Kros iz Pančeva rezultatom 83:69 (23:17, 22:16, 26:13, 12:23). Iako bez većeg rezultatskoj značaja za obe ekipe, viđena je dobra utakmica. Omladinac je u prvom poluvremenu konstanto bio u blagoj prednosti ali je ključna bila treća četvrtina kada je i rešen pobednik ovog susreta. Gosti su u poslednjoj deonici uspeli da ublaže poraz za konačnih i zasluženih 83:69 za Omladinac. Trećom pobedom u nizu u završnici sezone, naš tim je u svom debitantskom učešću u trećem rangu takmičenja zauzeo odlično sedmo mesto na tabeli. Čestitke igračima i trenerima na ostvarenom rezultatu u upravo završenoj sezoni 2017/18. Tabela i rezultati 1.MRL Sever