utorak, 06 novembar 2018 14:31

Odigrane četiri utakmice MK

mk041118     Utakmica kadeta je odložena pa će narednog vikenda odigrati dve, obe na gostovanju. U subotu kadeti gostuju u Staroj Pazovi a u ponedeljak u Sremskoj Mitrovici.
     Pioniri su na svom terenu ubedljivo savladali Jadran iz Golubinaca rezultatom 92:50. Od početka utakmice naš tim je bio bolji i imao prednost od prvog do poslednjeg minuta. Poene su postigli: Popović Bojan 6, Komljenović, Rašić 10, Savić 12, Bubalo 26, Turčinović 8, Popović Bogdan 2, Kovač 10, Ašćerić 4, Jerkić 2, Kalanj 10, Martinović 2. Pioniri su slobodni narednog vikenda. Tabela i rezultati U15
     Međusobni susret odigrale su naše dve selekcije mlađih pionira. U sportskoj atmosferi rezultat je bio u drugom planu a obe ekipe pokazale su borbenost. Selekcija 1 pobedila je rezultatom 65:07. Druga selekcija pionira poražena je od ekipe Železničar Star Basket rezultatom 26:48. U narednom kolu mlađi pioniri 1 dočekuju Staru Pazovu a međusobnu utakmicu odigraće druge selekcije mlađih pionira i pionira. Tabela i rezultati U13
     Minibasket selekcija Dunava ostvarila je i drugu pobedu, savladavši Jadran rezultatom 52:12. Iako su loše počeli utakmicu, minibasketaši su u drugom poluvremenu primili samo dva poena pa su ubedljivo slavili. Šansu su dobili svi igrači a zapaženiji su bili Đekić 25, Savinović 10, Jovanović 5, Riđošić 5, Vikalo 2, Subotić 2, Rašić 2 i Mačkić 1. Selekcija Omladinca pobedila je službenim rezultatom 20:0 jer je KK Pink ranije otkazao dolazak na utakmicu. U narednom kolu, za dva vikenda, Dunav igra sa Srem Basketom iz Pećinaca a Omladinac sa ekipom Ru Koš iz Rume. Tabela i rezultati U11