ponedeljak, 04 februar 2019 14:47

Seniori poraženi u Inđiji

zeloml18191     U utakmici 15.kola Prve regionalne lige Sever, Omladinac je poražen u Inđiji od ekipe Železničara rezultatom 64:57 (23:10, 12:20, 18:18: 11:09). Domaći su furiozno otvorili utakmicu i vezanim trojkama stvorili dvocifrenu prednost već u prvoj četrtini. Naš tim je do poluvremena ublažio zaostatak pa je neizvesnost preneta i na drugo poluvreme. Domaći su većim delom bili u blagoj prednosti. Omladinac je bio u igri, došao i do izjednačenja ali nije uspeo da preokrene rezultat u svoju korist. Na dva minuta pre kraja utakmica je odlučena kada je Železničar napravio devet poena prednosti i na kraju slavio pobedu, kojom se revanširao za poraz iz prvog dela prvenstva.
     Narednog vikenda, u nedelju od 14h, Omladinac dočekuje Mladost iz Veternika.