Štampa
ponedeljak, 18 mart 2019 09:47

Seniori poraženi nakon produžetka

ksv logo     U 21.kolu Prve regionalne lige seniori su gostovali u Novom Sadu ekipi Star. Nakon velike borbe i produžetka, domaći su slavili rezultatom 104:101 (21:20, 14:19, 19:27, 34:22, 16:13). Naš tim je dobro otvorio utakmicu i poenima iz kontranapada bio u blagom vođstvu tokom prvog poluvremena. Odlično su naši momci odigrali treću četvrtinu i trojkama stigli u jednom momentu i do 15 poena prednosti. Tada su bude domaći i brzo vraćaju utakmicu u egal. Ušlo se u penal završnicu pa i u produžetak u kome se igralo koš za koš ali su malo više sreće i umeća imali Novosađani i na kraju slavili.
     U narednom kolu, u subotu od 19h, Omladinac dočekuje Hajduk iz Kule. Tabela i rezultati 1.MRL Sever