ponedeljak, 13 maj 2019 22:12

Mlađi pioniri poraženi u polufinalu

Plasman među 4 u Vojvodini veliki uspeh

mp12019     Mlađi pioniri zaustavljeni su u polufinalu Kvalitetne lige Vojvodine. Nakon odlične igre i pobede u četvrtfinalu nad ekipom Tamiša, naša selekcija poražena je od ekipe Petrovgrad iz Zrenjanina, novog prvaka Vojvodine, rezultatom 57:35.
     Odlično je počeo naš tim i petorka koja je igrala prvu četvrtinu pokazala je dobru igru. U drugoj deonici, druga petorka je podbacila, što je protivnik iskoristio i stvorio, ispostaviće se, ključnu prednost. U drugom poluvremenu nije bilo dovoljno snage i energije da se stigne prednost protivnika. Na ovoj utakmici nastupili su: Kantar 6, Rašić 6, Čavić 4, Tanović 2, Pantović 6, Ilić, Tasić 6, Stojnić, Kuljanin 2, Prokopljević, Prekodravac i Kalambura 3.
     Mlađi pioniri iza sebe imaju jako uspešnu sezonu. Osvojeno je prvo mesto u Sremu a zatim i plasman među četiri najbolje ekipe u Vojvodini, što uzevši u obzir sve okolnosti i konkurenciju, predstavlja izuzetan uspeh.