Prva utakmica pionira posle 6 meseci PDF Štampa El. pošta
Napisao Moderator   
subota, 12 septembar 2020 13:01

Prva utakmica pionira posle 6 meseci

Nakon prestanka svih liga zbog pandemije virusom u martu kao i zabranom svih trenažnih aktivnosti konačno je košarka pomalo počela da se vraća u svoje tokove. Posle priprema koje je pionirska ekipa krenula početkom avgusta i posle 6 meseci odigrana je prva prijateljska utakmica. Tradicionalno naša ekipa gostovala je ekipi KK Sava u Beogradu,klubu sa kojim naš trener ima lepu saradnju i sa kojim gotovo uvek igramo prve utakmice. Kako se i očekivalo posle tolike pauze obe ekipe nisu briljirale,bilo je puno grešaka na obe strane ali trener Dalibor,Kića zadovoljan je igrom naše ekipe. Igralo se u serijama,bilo je  odličnih ali i jako loših trenutaka našeg tima ali s obzirom na kvalitetnog protivnika i na to koliko muke imamo oko samog treniranja solidna igra je pružena. Domaćin je inače pobedio 44:33. Pioniri su zaista vredni,trude se,dolaze na treninge ali fali sala,ekipa trenira napolje i igrači i trener snalaze se na razne načine. Nastupili su: Kalambura,Prokopljević S.i J.,Prekodravac,Mitrović,Jocić,Rašić,Pantović,Radišić,Savić,Ilić,Kuljanin,Tasić.
sava2
Poslednje ažurirano subota, 12 septembar 2020 13:29