Pioniri ubedljivi u N.Pazovi,mlađi pioniri poraženi u Inđiji PDF Štampa El. pošta
Napisao Moderator   
nedelja, 15 novembar 2020 14:47

Pioniri ubedljivi u N.Pazovi,mlađi pioniri poraženi u Inđiji

Pioniri su gostovali u Novoj Pazovi i bili su dosta dobri i ubedljivo pobedili 85:22. Nešto slabije je počela naša ekipa utakmicu u smislu odnosa ali kako je vreme odmicalo tim je igrao sve bolje i angažovanije,posebno od drugog perioda utakmice i vođstvo se samo povećavalo. Svi igrači su dosta igrali i imali priliku da postignu poene. Solidna igra naše ekipe. Nastupili su: Prokopljević S. 2, Mitrović 16, Savić 10, Rašić 3, Kalambura 6, Pantović 2, Stevanović 4, Stojnić 15, Prekodravac 21, Radišić 2, Jocić 4, Ilić, Prokopljević J.
Mlađi pioniri poraženi su u Inđiji od ekipe Železničar ubedljivo 73:33. Uprkos visokom porazu,mali napredak u igri je vidljiv,ali mora se redovno i puno trenirati da bi se popravili. Ekipa iz Inđije je dosta bolja,kvalitetnija i fizički i visinski dominantnija i apsolutno zasluženo je odnela pobedu. Nastupili su: Simić, Bjelić, Prekodravac, Božić, Đorić, Trbović, Jurković, Mirković, Jovanović U.i I.
Utakmica seniora sa kk Džoker iz Sombora je odložena.