Napisao Moderator   
nedelja, 03 april 2011 18:56

Poraz u finalu,drugo mesto veliki uspeh

U finalu finalnog turnira prvenstva Vojvodine za Kadete 96 naša kadetska ekipa je poražena u jednom neizvesnom i vrlo zanimljivom meču od domaćina ekipe So koš iz Sombora sa 61:55(13:14,06:18,15:09,27:14).Naš tim vodio je sve do kraja treće i početkom četvrte četvrtine kada su domaći košarkaši uz veliku podršku krcate hale krenuli na sve ili ništa i vrlo jakim i agresivnim presingom uspeli da izjednače i vrate se u meć.Nažalost sudije su promenile kriterijum i dozvolile grubu igru i So koš se u potpunosti vratio u život.Sa nekoliko početničkih grešaka u samom finišu meča naša ekipa je prokockala šansu za pobedom ili bar produžetkom i nažalost poražena je.Napravljen je veliki uspeh,naša ekipa se plasirala na finalni turnir,otišla u finale i minimalno u penal završnici poražena od domaćina.Drugo mesto KK Omladinca je rezultat za poštovanje.Poene u finalu postigli su:Rajšić 6,Ćendić 17,Vuković 19,Paunić 1,Žigon 2,Bećarević 4,Mirković 6.